СМІЛИВІ СТВОРЮЮТЬ МАЙБУТНЄ

Національна агенція стратегічних комунікацій та компанія COSMOLOT запускає платформу сучасних винаходів та виробів воєнного часу Brave inventors. Онлайн-експо націлене на об’єднання зацікавлених сторін у досягненні перемоги та посилення фронту найновітнішими розробками. Мета платформи — стати єдиною організованою точкою збору для виробів та винаходів воєнного часу, а також тих, хто зацікавлений в їх придбанні чи фінансуванні.

Платформа Brave Inventors об’єднує досвідчених виробників зброї та розробників-початківців, інвесторів і волонтерів, військових експертів та державних службовців. Експериментальні розробки отримують шанс відшукати фінансування для подальшого запуску та масштабування, а готові рішення знайдуть своїх замовників. Платформа спонукає до розвитку оборонного потенціалу країни та підтримки локальних військових ініціатив. Та головне –  надає можливість створювати необхідне озброєння та військове обладнання для перемоги України.

 

Наразі анонсуємо запуск першого етапу проєкту – лендінг з готовими та стратегічно важливими для фронту виробами, які потребують донатів. Платформа націлена на розширення та в подальшому буде адаптована не тільки під виробників, а також і винахідників, що матимуть можливість розміщувати свої проєкти та знаходити інвесторів. До проєкту вже долучилися розробники, що шукають фінансування:

  • Перший український багаторазовий ударний дрон Punisher, головною перевагою якого є найдешевша вартість виконання високоточної місії у світі;
  • Багатофункціональний комплекс SPEXTR — для дистанційного мінування та розвідницької діяльності;
  • комплекси для розвідки та ударні комплекси БПЛА.

 

Якщо ви так само прагнете дати винахідникам голос та простір для реалізації їх рішень, стимулювати винахідницьку діяльність, привернути увагу до українських розробок та побудувати ефективну систему зв’язків винахідників з міжнародними та національними інвесторами, долучайтеся до проєкту:  https://braveinventors.com/

 

Сміливі створюють майбутнє!