Третій мобільний шиномонтаж відправляється у свою частину

Фонд «Україна в огні»  продовжує допомагати військовим та цивільним України. Третій за рахунком шиномонтаж передано 120-му окремому розвідувальному батальйону  сухопутних військ України «Фламберг». Цього разу до участі в проекті долучилися такі відомі українські компанії, як Нова Пошта та Баядера. Зазначимо, що «Нова Пошта» не в перший раз.

Які особливості нового шиномонтажу. Ми підібрали більш компактний мікроавтобус і цього разу придбали виключно нове обладнання за винятком безсмертного генератора Honda, який було надано глядачем нашого ж авторського проекту.  Пане Борисе, ми як і обіцяли усе встановили і зробили профілактику.

Що отримали військові?  Потужний місткий мікроавтобус, станок для шиномонтажа, генератор, компресор, домкрати та інструмент. На додаток, за проханням військових – кожен мобільний шиномонтаж тепер оснащується зварювальним апаратом.

Нагадую, що наша мета – забезпечити мобільними шиномонтажами усю лінію фронту і допомгти ЗСУ не втрачати автомобілі та людей і полегшити роботу по відновленню та ремонту техніки.