Стартували допрем’єрні покази документального фільму про військову розвідку

Наш творчий директор Олексій Гончарук, який ось уже кілька років проходить військову службу в лавах Збройних Сил України та створює документальний кінолітопис українського війська й розповідає про його звитяги у ході російсько-української війни, знімає нову стрічку. Йдеться про документальний фільм «Combat intelligence/Розвідка боєм», над яким режисер у погонах працює за підтримки Національної ради військовослужбовців і ветеранів, Національної агенції стратегічних комунікацій та Національної федерації самбо України і який став 18-ю стрічкою митця. І ще три фільми — у процесі зйомок і монтажу. І ось режисер розповів журналістові АрміяInform про завершення роботи над фільмом. Ба більше, нині стартували допрем’єрні покази цієї картини про військову розвідку.

— Загалом ми провели уже 6 допрем’єрних показів і здебільшого — у навчальних закладах України, — розповідає офіцер. — Так, нашими глядачами стали учні двох закладів шкільної мережі «Умка» — це школи «Смарт» і «Грант», мешканці села Кустин Бердичівського району Житомирщини, де показ проводився в етнографічній садибі «Сила», школярі початкової школи № 334 міста Києва, ліцеїсти Київського ліцею № 23 «Кадетський корпус імені Володимира Великого», а також — учні Городищенського фахового коледжу Уманського національного університету садівництва й загальноосвітньої середньої школи № 3 міста Городище на Черкащині. Завтра проводимо сьомий показ в одній зі столичних шкіл.

Кожен захід, розповідає Олексій, став комплексним. І це — ще одна з ланок роботи режисера та команди його однодумців. Адже, крім демонстрації свого творчого доробку, щоразу він виступає перед глядачами, а подекуди — є не єдиним спікером заходу, долучаючи воїнів-розвідників і не лише їх. Це вже складові загального процесу військово-патріотичного виховання молоді. Так, у «Кадетському корпусі» у рамках показу фільму пройшло заняття з тактичної підготовки. Оскільки одним із партнерів проєкту є Національна федерація самбо України, вихідцем із якої, власне, і є спортивний журналіст і очільник пресслужби федерації, а нині — старший лейтенант Олексій Гончарук, то один із показів супроводжувався майстер-класом із самбо, в якому взяли участь близько 300 учнів та студентів.

— Його провели призери міжнародних і національних змагань із самбо, спортсмени КДЮСШ «Юний динамівець» і клубу Legion IX, — пояснює Олексій Гончарук. — Варто зазначити, що багато самбістів сьогодні воюють, і в основному — у складі підрозділів спеціального призначення, зокрема і у військовій розвідці. Тож тема фільму «Розвідка боєм» їм близька, як нікому.

Загалом же за два тижні допрем’єрних показів стрічку «Розвідка боєм» подивилося вже близько тисячі глядачів. Прем’єру ж для широкого загалу режисер планує за кілька тижнів, у листопаді.

Але й це ще не все. Наступного разу ми розповімо, як «Розвідка боєм» збирає донати і як ці донати виливаються у технічні засоби для бойової роботи воїнів-розвідників — наразі збережемо інтригу, оскільки щойно стартував дуже цікавий проєкт благодійного фонду «Україна в огні» під назвою «Загін «Метелики». Днями перший вагомий результат цього великого проєкту буде готовий і тоді ми повернемося до цієї теми!

Нападемо що  кіно про воїнів-розвідників (це вже 18-та стрічка про наших захисників, де Олексій з однодумцями має честь бути автором) стрічки  створюються  за підтримки  Громадська організація “Національна рада військовослужбовців і ветеранів”, Національна агенція стратегічних комунікацій, Національна федерація самбо України – НФСУ.