«Combat intelligence/Розвідка боєм»

За підтримки  фонду «Україна в огні», Національна рада військовослужбовців та ветеранів разом з МБФ “Творча криївка” і ЦТР “Бережниця” стала організатором та партнером  VI фестиваль кіно та дерев «Сад пам’яті» і вже втрете  Олексій Гончарук наш творчий директор, військовий режисер, старший лейтенант ЗСУ представлятиме на  фестивалі свій вже 18 (!) документальний фільм про захисників України. Фільм «Combat intelligence/Розвідка боєм» фільм присвячено нашому побратиму Володимиру Чеповому. У фільмі йдеться про один із окремих розвідувальних батальйонів, що формувався у перші дні широкомасштабної російської агресії і виконував бойові завдання у Київській, Чернігівській, Сумський і Харківській областях. Сьогодні воїни-розвідники нищать ворога на одному з найгарячіших напрямків сходу України. І цей фільм — данина мужності та героїзму розвідників, а також — вшанування тих, хто віддав своє життя, наближаючи нашу перемогу над ворогом.

Відкриває стрічку пісня Юлії Майбороди «Розвідвихід», а закриває — фінальний саундтрек фільму «Хай не буде переводу козацькому роду» рок-гурту Е.К.А у виконанні солістки Катерини Бойко. У фільмі використані кадри реальних боїв, спогади їх учасників, думки експертів, розповіді про воєнну розвідку в цілому. Кіно створювалося за підтримки кількох громадських організацій — Національної ради військовослужбовців і ветеранів, Національної агенції стратегічних комунікацій та Національної федерації самбо України.

Уже провели уже 7 допрем’єрних показів і здебільшого — у навчальних закладах України. Глядачами стали учні двох закладів шкільної мережі «Умка» — це школи «Смарт» і «Гранд», мешканці села Кустин Бердичівського району Житомирщини, де показ проводився в етнографічній садибі «Сила», школярі початкових шкіл № 332 і № 334 міста Києва, ліцеїсти Київського ліцею № 23 «Кадетський корпус імені Володимира Великого», а також — учні Городищенського фахового коледжу Уманського національного університету садівництва й загальноосвітньої середньої школи № 3 міста Городище на Черкащині. Загалом фільм уже побачили понад тисячу глядачів. Після показу на фестивалі «Сад пам’яті» стрічку буде викладено для загального доступу.